Ansatte hos UU Hjørring

LINKS

Ansatte hos UU Hjørring

 

Afdelingsleder

Britt Manniche

Tlf.: 7233 6201

Mobil 4122 6201

britt.manniche@hjoerring.dk

 

Vejleder

Susanne Olesen

Tlf.: 4193 7640

susanne.olesen@hjoerring.dk

 

Vejleder

Helge Kornum

Tlf.: 4193 7635

helge.kornum@hjoerring.dk

 

Vejleder

Jørn Houen Jensen

Tlf.: 4193 7636

jhj@hjoerring.dk

Vejleder

Mai-Britt Rørbæk Feldborg Wennerwald

Tlf.: 4193 7642

mrfw@hjoerring.dk

 

Vejleder

Laila H. Sørensen

Tlf.: 4193 7630

lhs@hjoerring.dk

Fritidsjobkonsulent

Michael Aae Christiansen

Tlf.: 4193 7478

michael.aae.christiansen@hjoerring.dk

Vejleder

Simon Budolf Nørkjær

Tlf.: 4193 7637

sbn@hjoerring.dk

Adm. medarbejder og brobygningskoordinator

Rikke Boriths

Tlf.: 7233 4012

Mobil 4122 4012

rikke.boriths@hjoerring.dk

 

Vejleder

Søren Strøm Nielsen

Tlf.: 4193 7641

soeren.stroem.nielsen@

hjoerring.dk

Vejleder og faglig koordinator

Trine Bergman Vittrup

Tlf.: 4193 7631

tbv@hjoerring.dk

Vejleder

Morten Horne

Tlf.: 4193 7638

morten.horne@hjoerring.dk

 

Vejleder

Nina Deleuran Michelsen

Tlf.: 4193 7632

ndm@hjoerring.dk

Find din vejleder

UU Hjørring - Sct. Knuds Park 6 - 9800 Hjørring - Tlf.: 7233 4012 - Email. info@uuhjoerring.dk